Aktywność sportowa i turystyczna, czyli w zdrowym ciele zdrowy duch!

„Człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby.”

Hipokrates

Zapraszamy Cię do wspólnego spędzenia czasu wolnego

  • Ścieżki biegowe i nordic walking- w oznaczonych miejscach w Krakowie, o określonych godzinach uczestniczymy w całkowicie bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych i ćwiczeniach sprawnościowych prowadzonych przez doświadczonych trenerów – instruktorów. (Program Kraków biega, Kraków spaceruje)
  • Techniki relaksacyjne– relaksacja przez oddech, wizualizacja, muzykoterapia, medytacja, choreoterapia- lepiej radzimy sobie ze stresem.
  • Gimnastyka ogólnorozwojowa prowadzona w salach sportowych- mniej chorujemy, atrakcyjniej wyglądamy, jesteśmy wysportowani.

Aktywność artystyczna, czyli proces tworzenia

  • Warsztaty plastyczne-poznamy nowe techniki np.decoupage – zdobienia wszystkiego, co w domu wymaga odświeżenia. Nie jest to zajęcie skierowane wyłącznie do pań, ponieważ podczas warsztatów będziemy wykonywać prace związane z szeroko rozumianą stolarką – przycinanie, frezowanie itp., liczymy więc na obecność panów.
  • Warsztaty teatralno-muzyczne –stwórzmy zespół ludzi w podobnym wieku połączonych wspólną pasją, poglądami, wyrażających się w podobnej estetyce i wystąpmy dla swoich dzieci i wnuków.

Aktywność kulturalna, czyli razem poznajemy Kraków

  • Spacer przez Stare Miasto i okolice– wspólnie odkryjmy Kraków- jego historię, kulturę, zabytki. Uroki miasta poznamy w czasie wycieczek do muzeów, galerii, kin i teatrów. Dzięki zajęciom wzbogacimy swoją wiedzę z różnych dziedzin: literatury, sztuki, historii, a przede wszystkim miło spędzimy czas w gronie przyjaciół przy filiżance kawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *