Nestorterapia to blog adresowany do wszystkich, którym wprawdzie metryka trochę pożółkła, ale zawsze znajdą pretekst, aby się cieszyć latami, które mają przed sobą.

Z nestorami trzeba się liczyć. Po pierwsze nigdy nas nie zabraknie, a po wtóre z uwagi na widoczne „siwienie” starego kontynentu Europy będzie nas coraz więcej.

           Starość to nie choroba, a tylko na okrągło przyspieszający zegar w twoim kalendarzu. Każdy odczuwa upływający czas. Na to nie masz wpływu. Trzeba na nowo nauczyć się mądrze żyć. Zaakceptować ułomności, zmiany w wyglądzie, choroby, których z każdym rokiem będzie coraz więcej.

           Przypatrz się temu listkowi. Opadł, zwiądł, ma plamy. Ale nikomu nie przyjdzie do głowy, aby go retuszować. Sam w sobie jest taki elegancki, przyciąga wzrok. Wiadomo, jesień. Taka jest również jesień życia człowieka. Korzystajmy z tych kolorów, póki możemy.

            A czy wiecie, jak bardzo interesujące są zmarszczki, bruzdy, plamy na naszych twarzach, choćby dlatego, że są takie naturalne, co w dzisiejszym świecie nie jest takie oczywiste. Przypatrzcie się uważnie celebrytkom z rybimi, wydętymi ustami. Żadna nie jest naturalna, nie jest sobą. A my – nestorki – jak zwykle interesujące, a dżentelmenów spotkamy nie tylko na ławeczce w parku.

             Wcześniej urodzeni muszą pamiętać o inwestowaniu w siebie, czyli muszą nauczyć się mądrze żyć. Polega to na zmianie sposobu życia.

Ten blog został stworzony z myślą o tobie. Razem będziemy dbać o kondycję psychofizyczną i umysłową, aby jak najpóźniej wejść w okres starzenia. Nie chodzi o długie życie, chodzi o sprawność fizyczną i umysłową.

W NESTORTERAPII znajdziecie porady, podpowiedzi, informacje oraz recepty na zmianę stylu życia. Wiek dojrzały kieruje się bowiem innymi prawami.

  • Polecane miejsca, kluby, warsztaty, telefony, strony internetowe.
  • Bądź dalej piękna – pod okiem kosmetologa.
  • Dentysta radzi.
  • Diabetycy to dla was .
  • Trening umysłu. Praca z pedagogiem.
  • Aby trzymać się krzepko, zmień swój styl życia. Seniorka radzi wszystkim młodym inaczej.
  • Obudź w sobie ciekawość świata i ludzi – wzajemna wymiana doświadczeń. Byłeś w ciekawym miejscu, napisz spostrzeżenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *